crm medya web sitesi tasarım hizmetleri

SEO ÇALIŞMASIYLA
WEB SİTENİZ 1. SIRADA
YER ALSIN

Google'da yapılan aramalarda, kullanıcıların %80'i organik sonuçlara tıklar ve organik sonuçlarda listelenmiş sitelerden ürün & hizmet ihtiyaçlarını karşılarlar. Organik sonuçlarda yükselerek organik trafiğinizi, buna bağlı olarakta satışlarınızı arttırabilirsiniz. Organik sonuçlarda yükselmek için SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) yapılması gerekmektedir.

x

FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?

SEO, sitenizin, internet üzerinden arama yapan kullanıcıların aradıkları içeriklere dair en alakalı ve doğru verileri bulmalarını sağlayan arama motorlarının sıralama kriterlerine uygun bir şekilde optimize edilmesi süreçlerinin tamamıdır. Sitenizin, diğer siteler arasından sıyrılarak kullanıcılara getirilmesi açısından büyük önem taşıyan SEO işlemi, sitenizi Google ve diğer arama motorlarının sıralama kriterlerine uyumlu hale getirir

seo

SEO Şirketinize Nasıl Katkı Sağlar?

Arama motoru optimizasyonu çalışması şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda planlanarak markanıza özel kurgulanır. Web siteniz için analiz edilerek çıkarılan anahtar kelime hedeflemesinde başarı gösterilmesinin sonucunda;

Organik trafiğinize, dönüşüm oranınıza, marka bilinirliğinize, kullanıcılarla etkileşime girmenize katkı sağlar.

10.000 Organik Trafik x %2 Dönüşüm Oranı x 1.000 TL ürün fiyatını olduğunu düşündüğümüzde 200.000 kazanç elde edebilirsiniz.

150

Mutlu Müşteri

184

Proje

80

Profesyonel Ekip

12

Ödül

SEO HİZMET SÜRECİ

seo hizmet süreci

HEDEF ANALİZİ

Web sitenizi, teknik, içerik ve diğer konularda analiz ediyoruz. Hazırladığımız detaylı raporu size sunuyoruz. Hedef KPI’lara göre strateji belirlenerek yol haritası oluşturuyoruz.

seo hizmet süreci

KEYWORD SEARCH

Markanızın bilinirliğini arttırmaya ve web sitesinize organik kaliteli trafik çekmeye yönelik yararlı olabilecek anahtar kelimeleri farklı araçlardan araştırarak analiz çıkartıyor ve şirketinize sağlayacağı katkıyı size sunuyoruz.

seo hizmet süreci

SEKTÖR VE RAKİP ANALİZİ

Anahtar kelime araştırmanızı yaptıktan sonra anahtar kelime bazında rakip analizini gerçekleştiriyoruz. Analizin ortaya çıkmasının ardından rakiplerinizin pazardaki paylarını araştırıyor ve sektörünüzün pazar raporunu size sunuyoruz.

seo hizmet süreci

SEO & İÇERİK STRATEJİSİ

Anahtar kelime analizinde çıkarttığımız anahtar kelimeler il beraber markanıza özel olarak içerik stratejisi oluşturuyoruz. Detaylı analizde çıkarttığımız teknik sorunları gideriyoruz. Oluşturduğumuz SEO stratejisini uyguluyoruz..

seo hizmet süreci

DÖNÜŞÜM OPTİMİZASYONU

Web sitenizin kaliteli trafik olmasının ötesinde sitede gerçekleştirilen eylemin artmasına yönelik çalışmalar yapıyoruz. Trafikle doğru orantıda artan dönüşüm sağlamak için sürekli olarak A/B testleri yapmaktayız. Başarılı bulduğumuz sonuçları genele uygulamaktayız.

seo hizmet süreci

ANALİZ & RAPORLAMA

Web sitenize çalışmaya başladığınız günden itibaren kullandığınız analiz araçlarının kurulumunu gerçkleştiriyoruz. Uygulamadığımız SEO stratejisinin sonuçlarını sürekli analiz ediyor ve müşterilerimizin profesyonel iş yönetim uygulaması üzerinden bilgilendiriyoruz.

MARKALARIN GÖZÜNDEN CRM MEDYA

NELER YAPTIK?

crm medya neler yaptık?

YEŞİL KUNDURA

3 AYDA %40

ORGANİK TRAFİK ARTIŞI

crm medya neler yaptık?

BİRİNCİ SAĞLIK GRUBU

2 AYDA %300

ORGANİK TRAFİK ARTIŞI

crm medya neler yaptık?

KAMİL KESKİN

İLK AYDA %50

ORGANİK TRAFİK ARTIŞI

crm medya neler yaptık?

TIRNAK BUTİK

5 AYDA %300

ORGANİK TRAFİK ARTIŞI

crm medya neler yaptık?

SİSER

2 AYDA %100

ORGANİK TRAFİK ARTIŞI

crm medya neler yaptık?

BİREVİM

6 AYDA %400

ORGANİK TRAFİK ARTIŞI

crm medya neler yaptık?

PROJEDE FIRSAT

24 AYDA %100

ORGANİK TRAFİK ARTIŞI

crm medya neler yaptık?

YUNANİSTAN EMLAK

4 AYDA %600

ORGANİK TRAFİK ARTIŞI

SIKÇA SORULAR SORULAR

SEO Avantajları Nelerdir?

Ürün ve hizmetleriniz hakkında yüzlerce anahtar kelime bulunmaktadır. Bu anahtar kelimelerin neredeyse tamamı size satışa dönecek ziyaretçileri getirmektedir. SEO, internet pazarlama kanalları içerisinde maliyet anlamında en hesaplı, etki anlamında ise en başarılı olanıdır. Sebebi ise, satışa dönecek ziyaretçinin hangi arama sonrası geleceğinin bilinmemesi ve bu yüzden gelebilecek her anahtar kelimeyi hesaba katarak yapılan bir çalışma olmasıdır.

Herhangi Bir Garanti Veriyor Musunuz?

SEO danışmanınızın teknik anlamda değişiklikleri yapmak gibi bir yükümlülüğü yoktur. Danışmanınız teknik sorunların nasıl çözüleceğini belirterek markanın yapması gerekenleri belirginleştirir ve markanın teknik ekibi bu anlamda ne kadar hızlı aksiyon alırsa o kadar hızlı başarıya ulaşılır. SEO çalışmalarınızı yürüten ajansınız sektörünüzdeki potansiyeli görerek hedefiniz olan trafik için sizinle bilgi paylaşabilir ancak başarı garantisi vermesi sağlıklı olmayacaktır.

SEO Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

SEO fiyatlarını belirleyebilmek için bir ön analiz süreci gerekmektedir. Bu aşamada sitenin son 2 yıla ait trafik değerleri, trafiğinin kanallara göre dağılımı, rekabetteki konumu, trafik aldığı ve düşüş yaşadığı kelimeler, Google parametrelerine uyumluluk seviyesi ve domain otoritesi incelenir. Bu analiz rapor haline getirilerek müşteri ile paylaşılır. Sonrasında maliyet değerlendirmesi yapılarak teklif sürecine geçilir.

Neden SEO Yaptırmalıyım?

SEO çalışmalarının kurumsal firmalar, e-ticaret firmaları, haber siteleri ve birçok blog için önemli bir dijital pazarlama ağı vardır. Etkin yapılması durumunda iyi sonuçlar alınabilecek olan SEO çalışması ile ürünleriniz ve hizmetleriniz, ilgili anahtar kelimeler üzerinden tespit edilip ilk sayfaya gelmeniz sağlanarak marka bilinirliğiniz ve satış oranlarınız üst seviyelere çıkacaktır. Kaliteli yapılan bir SEO çalışması birçok firma için etkili bir pazarlama ağıdır.

SEO ajansımı hangi kriterlere göre seçmeliyim?

Dijital pazarlama, sabit ücret analizi yapmak için oldukça komplike bir hizmettir. Size özel analizler çıkararak fiyatlama alabileceğiniz bir ajansla çalışmak bu noktada önem taşımaktadır. Her müşteriye farklı bir planlama yapmak gerektiğinden başarı oranını %100 olarak belirterek garanti veren ajanslarla çalışmanız doğru değildir. Her müşteri için ölçümleme süreci farklılık tanıdığı için işin başından net bir fiyat belirlemek ya da çalışmaya dair net bir zaman vermek sağlıklı olmayacaktır.

SEO’yu ne kadar süre yapmam yeterli olur?

SEO çalışmaları yaptırırken belirli bir süre uygulayarak daha sonrasında ihtiyacınızın kalmayacağı yanılgısına düşmemelisiniz. Google’ın sürekli yenilenen altyapısı ve algoritmaları bir önceki kuralının tam aksi yönünde değişiklik gösterebilir. Yeni gelişmeleri takip ederek sitenizi bu yönde optimize etmelisiniz. Bundan dolayı da çalışmalar sürekli geliştirilir ve doğal olarak zaman konusunda değişimler yaşanabilir.

SEO’yu mu yoksa SEM’i mi tercih etmeliyim?

SEO ya da SEM tercihinizin cevabı sitenizin hitap ettiği sektöre, hedef kitlenize, sektördeki konumunuza, belirlediğiniz KPI’lara ve bütçenize göre farklılık gösterir. SEO çalışması yaptığınızda uzun vadeli başarı sağlarken ve çoğunlukla kazanç oranı daha yüksek olurken, SEM çalışmaları ile sadece ücret ödediğiniz kadar başarı sağlayabilirsiniz. Bizim önerimiz, sitenizin ihtiyaçlarına göre bir rota belirleyerek SEM çalışmaları ile de belli aralıklarda destek vermeniz olacaktır.

Hangi araçları kullanıyorsunuz?

SEO’da her biri farklı bir sürece hizmet eden birden fazla araç kullanılmaktadır. Bu araçları Deepcrawl, Ahrefs, Ryte, Screaming Frog, Majestic, Search Console, Sitebulb, Ubersuggest, Google Analytics, , CognitiveSEO, SEMrush, Similarweb, Ryte, Botify ve Oncrawl olarak sıralayabiliriz. CRM Medya olarak bu araçları sizin için geliştiriyor, değerlendirmelerimiz sonunda aldığımız verileri ihtiyaçlarınız doğrultusunda yorumlayarak raporlama yapıyoruz.

REFERANSLAR

client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client